ECQ-E2393JB
Panasonic
Cap Film 0.039uF 250V PET 5% (7.9 X 4.5 X 7.4mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2393JB
  • Part No:
    ECQ-E2393JB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.039 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    7.9 x 4.5 x 7.4 mm