- ECQ-E2335JFA
Description
Cap Film 3.3uF 250V PET 5% Radial 105°C
Search Keywords: ECQE2335JFA
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Panasonic
Part No:ECQ-E2335JFA
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532250010
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1000 -
Dielectric:PET
Voltage:250 VDC
Capacitance Value:3.3 uF
Tolerance:5 %