ECQ-E2334RJB
Panasonic
Cap Film 0.33uF 250V PET 5% (10.3 X 6.4 X 16.3mm) Radial 7.5mm 105°C Automotive Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2334RJB
  • Part No:
    ECQ-E2334RJB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    10.3 x 6.4 x 16.3 mm