ECQ-E2334KBB
Panasonic
Cap Film 0.33uF 250V PET 10% (10.3 X 6.4 X 16.3mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2334KBB
  • Part No:
    ECQ-E2334KBB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    10.3 x 6.4 x 16.3 mm