ECQ-E2334JFB
Panasonic
Cap Film 0.33uF 250V PET 5% (12 X 6.5 X 17mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2334JFB
  • Part No:
    ECQ-E2334JFB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 6.5 x 17 mm