ECQ-E2274RKF
Panasonic
Cap Film 0.27uF 250V PET 10% (12 X 6 X 16.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2274RKF
  • Part No:
    ECQ-E2274RKF
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    12 x 6 x 16.5 mm