ECQ-E2225JF
Panasonic
Cap Film 2.2uF 250V PET 5% (26 X 8.5 X 16.3mm) Radial 22.5mm 105A°C Bag
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2225JF
  • Part No:
    ECQ-E2225JF
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    2.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 8.5 x 16.3 mm