- ECQ-E2224KFA
Description
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% Radial 105°C
Search Keywords: ECQE2224KFA
SPECS
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
Supplier:Panasonic
Part No:ECQ-E2224KFA
Unit of Measure:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532250010
COO:CN
ECCN:EAR99
Supplier Standard Pack:
1000 -
Dielectric:PET
Voltage:250 VDC
Capacitance Value:0.22 uF
Tolerance:10 %