ECQ-E2224KF3
Panasonic
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (12 X 5.5 X 15.5mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2224KF3
  • Part No:
    ECQ-E2224KF3
    EAR99
    500
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    12 x 5.5 x 15.5 mm