ECQ-E2224KB
Panasonic
Cap Film 0.22uF 250V PET 10% (10.3 X 5.4 X 10.1mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2224KB
  • Part No:
    ECQ-E2224KB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.22 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    10.3 x 5.4 x 10.1 mm