ECQ-E2185KF
Panasonic
Cap Film 1.8uF 250V PET 10% (26 X 7.5 X 15.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2185KF
  • Part No:
    ECQ-E2185KF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 7.5 x 15.5 mm