ECQ-E2184KF9
Panasonic
Cap Film 0.18uF 250V PET 10% (12 X 5 X 15.3mm) Radial 5mm 105°C T/R
RoHS Compliant
Box Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2184KF9
  • Part No:
    ECQ-E2184KF9
    EAR99
    500
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.18 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    12 x 5 x 15.3 mm