ECQ-E2154JB
Panasonic
Cap Film 0.15uF 250V PET 5% (7.9 X 6.3 X 11.2mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE2154JB
  • Part No:
    ECQ-E2154JB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    7.9 x 6.3 x 11.2 mm