ECQ-E2135RKF
Panasonic
Cap Film 1.3uF 250V PET 10% Radial 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2135RKF
  • Part No:
    ECQ-E2135RKF
    EAR99
    400
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1.3 uF
  • Tolerance:
    10 %