ECQ-E2125JFB
Panasonic
Cap Film 1.2uF 250V PET 5% (18.5 X 8 X 20.9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2125JFB
  • Part No:
    ECQ-E2125JFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 8 x 20.9 mm