ECQ-E2125JB
Panasonic
Cap Film 1.2uF 250V PET 5% (15.3 X 7.6 X 14.6mm) Radial 12.5mm 105°C Automotive Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE2125JB
  • Part No:
    ECQ-E2125JB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    15.3 x 7.6 x 14.6 mm