ECQ-E2124KF
Panasonic
Cap Film 0.12uF 250V PET 10% (10.3 X 6 X 9mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE2124KF
  • Part No:
    ECQ-E2124KF
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.12 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    10.3 x 6 x 9 mm