ECQ-E2124JFW
Panasonic
Cap Film 0.12uF 250V PET 5% (10.3 X 6 X 14mm) Radial 7.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2124JFW
  • Part No:
    ECQ-E2124JFW
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.12 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    10.3 x 6 x 14 mm