ECQ-E2123JB
Panasonic
Cap Film 0.012uF 250V PET 5% (7.9 X 4.2 X 7.1mm) Radial 5mm 105°C Automotive Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2123JB
  • Part No:
    ECQ-E2123JB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    7.9 x 4.2 x 7.1 mm