ECQ-E2105KF3
Panasonic
Cap Film 1uF 250V PET 10% (18.5 X 7.4 X 20mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2105KF3
  • Part No:
    ECQ-E2105KF3
    EAR99
    500
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    18.5 x 7.4 x 20 mm