ECQ-E2105JFW
Panasonic
Cap Film 1uF 250V PET 5% (18.5 X 7.4 X 20mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE2105JFW
  • Part No:
    ECQ-E2105JFW
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 7.4 x 20 mm