ECQ-E2104RJF
Panasonic
Cap Film 0.1uF 250V PET 5% (10.3 X 5.8 X 13.4mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE2104RJF
  • Part No:
    ECQ-E2104RJF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    10.3 x 5.8 x 13.4 mm