ECQ-E2104KBB
Panasonic
Cap Film 0.1uF 250V PET 10% (7.9 X 5.9 X 14mm) Radial 5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE2104KBB
  • Part No:
    ECQ-E2104KBB
  • Voltage:
    250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.1 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    7.9 x 5.9 x 14 mm