ECQ-E1564JFW
Panasonic
Cap Film 0.56uF 100V PET 5% (12 X 5.5 X 15.9mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1564JFW
  • Part No:
    ECQ-E1564JFW
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.56 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    12 x 5.5 x 15.9 mm