ECQ-E1475KFW
Panasonic
Cap Film 4.7uF 100V PET 10% (26 X 7.5 X 22mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1475KFW
  • Part No:
    ECQ-E1475KFW
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    4.7 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 7.5 x 22 mm