ECQ-E1335RJF
Panasonic
Cap Film 3.3uF 100V PET 5% (18.5 X 8.5 X 21.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE1335RJF
  • Part No:
    ECQ-E1335RJF
    EAR99
    400
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    3.3 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 8.5 x 21.5 mm