ECQ-E1275JFW
Panasonic
Cap Film 2.7uF 100V PET 5% (18.5 X 8 X 20.8mm) Radial 10mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1275JFW
  • Part No:
    ECQ-E1275JFW
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    2.7 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    18.5 x 8 x 20.8 mm