ECQ-E12683KFB
Panasonic
Cap Film 0.068uF 1250V PET 10% (31 X 8 X 22.5mm) Radial 22.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE12683KFB
  • Part No:
    ECQ-E12683KFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.068 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    31 x 8 x 22.5 mm