ECQ-E12563KF
Panasonic
Cap Film 0.056uF 1250V PET 10% (31 X 7.5 X 17mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE12563KF
  • Part No:
    ECQ-E12563KF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.056 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    31 x 7.5 x 17 mm