ECQ-E12333KFB
Panasonic
Cap Film 0.033uF 1250V PET 10% (26 X 6.5 X 21mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE12333KFB
  • Part No:
    ECQ-E12333KFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    26 x 6.5 x 21 mm