ECQ-E12273JFB
Panasonic
Cap Film 0.027uF 1250V PET 5% (26 X 6 X 20.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE12273JFB
  • Part No:
    ECQ-E12273JFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.027 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    26 x 6 x 20.5 mm