ECQ-E12223KFB
Panasonic
Cap Film 0.022uF 1250V PET 10% (21 X 7 X 20mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE12223KFB
  • Part No:
    ECQ-E12223KFB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    21 x 7 x 20 mm