ECQ-E12223JFB
Panasonic
Cap Film 0.022uF 1250V PET 5% (21 X 7 X 20mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE12223JFB
  • Part No:
    ECQ-E12223JFB
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    21 x 7 x 20 mm