ECQ-E12183JFB
Panasonic
Cap Film 0.018uF 1250V PET 5% (21 X 6.5 X 19.5mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE12183JFB
  • Part No:
    ECQ-E12183JFB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.018 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    21 x 6.5 x 19.5 mm