ECQ-E12154KF
Panasonic
Cap Film 0.15uF 1250V PET 10% (31 X 12 X 23mm) Radial 27.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE12154KF
  • Part No:
    ECQ-E12154KF
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.15 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    31 x 12 x 23 mm