ECQ-E12123JFB
Panasonic
Cap Film 0.012uF 1250V PET 5% (21 X 5.5 X 18mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE12123JFB
  • Part No:
    ECQ-E12123JFB
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.012 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    21 x 5.5 x 18 mm