ECQ-E12103KE
Panasonic
Cap Film 0.01uF 1250V PET 10% (21 X 5 X 12.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
RoHS Compliant
Bag Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE12103KE
  • Part No:
    ECQ-E12103KE
    EAR99
    1000
  • Voltage:
    1250 VDC
  • Capacitance Value:
    0.01 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    21 x 5 x 12.5 mm