ECQ-E1185JF3
Panasonic
Cap Film 1.8uF 100V PET 5% (18.5 X 6.5 X 19.4mm) Radial 5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE1185JF3
  • Part No:
    ECQ-E1185JF3
    EAR99
    500
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    1.8 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 6.5 x 19.4 mm