ECQ-E1125JF
Panasonic
Cap Film 1.2uF 100V PET 5% (18.5 X 5.5 X 12.8mm) Radial 15mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE1125JF
  • Part No:
    ECQ-E1125JF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    1.2 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    18.5 x 5.5 x 12.8 mm