ECQ-E1124KF
Panasonic
Cap Film 0.12uF 100V PET 10% Radial 105°C Bulk
RoHS Compliant
Discontinued
Description +
Search Keywords: ECQE1124KF
  • Part No:
    ECQ-E1124KF
  • Voltage:
    100 VDC
  • Capacitance Value:
    0.12 uF
  • Tolerance:
    10 %