ECQ-E10474JF
Panasonic
Cap Film 0.47uF 1000V PET 5% Radial 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE10474JF
  • Part No:
    ECQ-E10474JF
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.47 uF
  • Tolerance:
    5 %