ECQ-E10394JFB
Panasonic
Cap Film 0.39uF 1000V PET 5% Radial 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE10394JFB
  • Part No:
    ECQ-E10394JFB
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.39 uF
  • Tolerance:
    5 %