ECQ-E10393RJF
Panasonic
Cap Film 0.039uF 1000V PET 5% (21 X 7 X 19.5mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE10393RJF
  • Part No:
    ECQ-E10393RJF
    EAR99
    500
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.039 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    21 x 7 x 19.5 mm