ECQ-E10333RJF
Panasonic
Cap Film 0.033uF 1000V PET 5% (21 X 6.5 X 19mm) Radial 7.5mm 105°C Ammo
RoHS Compliant
Ammo Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: ECQE10333RJF
  • Part No:
    ECQ-E10333RJF
    EAR99
    500
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.033 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    21 x 6.5 x 19 mm