ECQ-E10274JFB
Panasonic
Cap Film 0.27uF 1000V PET 5% Radial 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE10274JFB
  • Part No:
    ECQ-E10274JFB
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.27 uF
  • Tolerance:
    5 %