ECQ-E10223JFB
Panasonic
Cap Film 0.022uF 1000V PET 5% (15.5 X 7.5 X 22.5mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE10223JFB
  • Part No:
    ECQ-E10223JFB
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.022 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    15.5 x 7.5 x 22.5 mm