ECQ-E10183KFB
Panasonic
Cap Film 0.018uF 1000V PET 10% (15.5 X 7.5 X 20mm) Radial 12.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE10183KFB
  • Part No:
    ECQ-E10183KFB
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.018 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Size:
    15.5 x 7.5 x 20 mm