ECQ-E10124KFB
Panasonic
Cap Film 0.12uF 1000V PET 10% (26 X 9 X 23.5mm) Radial 17.5mm 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECQE10124KFB
  • Part No:
    ECQ-E10124KFB
  • Voltage:
    1000 VDC
  • Capacitance Value:
    0.12 uF
  • Tolerance:
    10 %
  • Mounting:
    Through Hole
  • Termination Style:
    Radial
  • Size:
    26 x 9 x 23.5 mm