ECO-S1HA102BA
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 1000uF 50V 20% (22 X 25mm) Snap-In 10mm 0.232 Ohm 900mA 3000h 105°C Bulk
Description +
Search Keywords: ECOS1HA102BA
  • Part No:
    ECO-S1HA102BA
    EAR99
    200
  • Capacitance Value:
    1000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Voltage:
    50 VDC