ECH-U1H823JX9
Panasonic
Cap Film 0.082uF 50V PPS 5% (4.8 X 3.3 X 2.1mm) Stacked 125°C T/R
Description +
Search Keywords: ECHU1H823JX9
  • Part No:
    ECH-U1H823JX9
    EAR99
    3000
  • Voltage:
    50 VDC
  • Capacitance Value:
    0.082 uF
  • Tolerance:
    5 %
  • Size:
    4.8 x 3.3 x 2.1 mm